MUNICIPAL UNITARY ENTERPRISE NOVOSIBIRSK METRO

W 2010 r. W drodze procedury konkurencyjnej umowy były zawierane całej. Lista produktów znajduje się poniżej.

Nowosybirsk Metro to najbardziej wysunięte na wschód metro w Federacji Rosyjskiej. Po zakupie Metro w Nowosybirsku stało się pierwsze i obejmuje poza Uralem i Syberią, a także czwartym w Rosji. Zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem długości metra i trzeciego miejsca w Rosji pod względem liczby pasażerów. W 2019 r. Ruch pasażerski wyniósł 84,5 mln pasażerów.

szczegóły dotyczące metra w Nowosybirsku

Wyprodukowane produkty dla Komunalnego Przedsiębiorstwa Unitarnego „Metro Nowosybirsk”

Nie. Nazwa produktu Numer rysunku
Centralne zawieszenie
1 Wałek „figurowy” 1.7030.31.35.106.20
2) Wałek „kombinowany” 1.7030.31.35.104.00
3) Zawieszenie 1.7030.31.35.103.10
4 Wewnętrzna wiosna 1.7170.31.35.108.00
5 Zewnętrzna sprężyna 1.7170.31.35.107.00
6 Kolczyk 2.7030.31.35.013.20
Podłączenie połączenia
1 Extreme roller 1.7030.31.41.120.00
2) Środkowy wałek 1.7030.31.41.121.20
3) Wałek 1.7170.31.41.140.00
4 Wkręt 1.7170.31.41.126.00
5 Orzech 1.7070.31.41.149.00
6 Nakrętka M30-7N 8.35.016 GOST 5918-73
7 Rękaw 1.7030.31.41.146.00
8 Rękaw 1.7170.31.22.206.00
9 Pierścień smarujący 1.7030.35.81.111.00
10 Pierścień uszczelniający olej 1.7020.35.81.047.00
jedenaście Wałek środkowy 1.7170.31.41.139.00
12 Trawery 1.7170.31.41.138.10
trzynaście Rękaw 1.7070.31.41.209.00
14 Pierścień 1.7030.31.41.145.00
piętnaście Pralka 1.7030.31.41.160.10
szesnaście Sprężyna ustalająca 1.7030.31.41.116.20
17 Podkładka sferyczna 1.7030.31.41.159.10
osiemnaście Rękaw 1.7030.31.41.158.00
dziewiętnaście Jądro 1.7030.31.41.114.20
20 Blok 1.7030.31.41.017.20
21 Ekstremalna smycz 1.7170.31.36.114.00
22 Rękaw 1.7070.31.41.206.00
23 Pralka 1.7070.31.52.103
24 Zszywka 2.7070.31.41.036.00
25 Wspornik 2.7070.31.41.037.00
Zawieszenie biegów
1 Wałek 1.7100.31.52.101.00
2) Wałek 1.7100.31.52.102.00
3) Nakrętka M27x2-6H.6.35.016 GOST 5915-70
4 Pierścień A-62 GOST 13943-68
5 Pierścień 1.7030.31.52.108.00
6 Amortyzator 2.7030.31.52.011.00
7 Sworzeń zawieszenia 1.7030.31.52.101.00
8 Rękaw 1.7100.31.52.103
9 Rękaw 1.7100.31.52.104
10 Kolczyk 1.7030.31.52.110.21
jedenaście Górna nakrętka 1.7030.31.52.102.00
12 Dolna nakrętka 1.7030.31.52.103.00
Odbiornik APC
1 Uchwyt odbiornika systemu ARS (vSB) 2.7175.31.65.001.20
Sprzęg Cardana
1 Wałek 1.7020.31.53.057.00
2) Wkręt 1.7030.31.53.103.00
3) Pralka 1.7070.31.53.101.00
4 Czapka 1.7020.31.53.061.00
5 Uszczelka 1.7020.31.53.069.00
6 Uszczelka 1.7020.31.53.074.00
7 Śruba 92, 18,509-P
8 Tarcza 1.7020.31.53.062.50
9 Szkło 1.7020.31.53.063.20
10 Widelec 1.7020.31.53.051.30
jedenaście Pralka 1.7020.31.53.067.00
12 Pięść 1.7020.31.53.056.10
Auto sprzęgacz
1 Wałek 1.7030.33.71.108.00
2) Wałek 1.7170.33.70.102.00
3) Automatyczna blokada 1.7080.33.71.113.00
4 Kolczyk 1.7020.33.71.022.00
5 Rękaw 1.7170.33.72.116.00
6 Jądro 1.7080.33.70.107.00
7 Saldo 2.7170.33.70.013.00
8 Sprężyna ze szklanym dnem 1.7080.33.70.012.00
9 Sprężyna ze szklanym dnem 1.7080.33.70.111.00
10 Topowy kubek wiosenny 1.7080.33.70.110.00
jedenaście Sprężyna powrotna 1.7020.33.71.028.00
12 Wiosna w prawo 1.7080.33.72.102.00
trzynaście Pozostała wiosna 1.7080.33.72.103.00
14 Pralka 1.7080.33.72.106.00
piętnaście Pralka 1.7080.33.72.108.00
szesnaście Podkładka podstawowa 1.7080.33.72.104.00
17 Pierścień 1.7030.33.76.102.00
osiemnaście Wiosna 1.7080.33.76.105.00
Smarownica do szyn
1 Zamiatarka szyn 2.7090.31.39.020.00
2) Zamiatarka szyn 2.7090.31.39.021.00
3) Wewnętrzna wiosna 1.7030.31.39.124.00
4 Zewnętrzna sprężyna 1.7030.31.39.125.00
Obecny kolektor
1 Uchwyt na buty TIBLE 301.521.001
2) Wspornik TIBLE 310566.001
3) Wspornik TIBLE 310566.002
4 TIBLE 715113.001
5 Wiosna 8TD.281.358
6 Wspornik 2.7070.36.12.012.00
7 Wspornik 2.7070.36.12.015.00
8 Ale 2A-1615
9 Wiosna 1.7070.36.12.115.00
10 Bezpiecznik 1.7030.36.12.103.20
jedenaście Pralka 1.7020.36.12.014.00
12 Pralka 1.7020.31.41.039.10

 

Заказать обратный звонок

IMIĘ

TELEFON

E-mail

WIADOMOŚĆ

×

×