Currently set to Index
Currently set to Follow
колесни парки RV2SH-957-G
Производство на колесни парки RV2SH-957-G
Kerékpárgyártás RV2SH-957-G
RV2SH-957-G kerékpárok gyártása

Transmash zwraca uwagę na rozstawy kół „RV2SH-Shp-957-G”, które są wykonane z metalu pozyskiwanego z huty. Układ kołowy RV2SH-957-G jest produkowany zgodnie z TU 3183-079-44297774-2013 oraz zgodnie z dokumentacją projektową 4701-09.00.05.100 (wersje 4701-09.00.05.100 i 4701-09.00.05.100-01).

Przeznaczony do stosowania w podwoziach samochodów ciężarowych o nacisku osi toru 25 tf i prędkości projektowej 120 km/h, przeznaczony do linii kolejowych o rozstawie 1520 mm.

заказать колесную пару РВ2Ш-957-ГProdukty te są wytwarzane na nowoczesnym sprzęcie metodą walcowania na gorąco. Jakość gotowego produktu potwierdza certyfikat. Wszystkie wyroby metalowe tworzone są według bardzo dokładnych rysunków, dzięki czemu produkty charakteryzują się dużą dokładnością wymiarową. W tym przypadku produkcja wyrobów obejmuje całkowitą obróbkę powierzchni wewnętrznych zagłówków cylindrycznych, pasów wewnętrznych, grzbietów, bez szlifowania lub z częściowym szlifowaniem. Cała obróbka odbywa się na bardzo precyzyjnym sprzęcie. Produkty posiadają wszystkie niezbędne dokumenty zgodności, które potwierdzają spełnienie ustalonych norm jakościowych oraz specyfikacji technicznych. Zamówienia są oznaczone przez wiele warsztatów, co świadczy o solidności i wysokiej jakości produktów.

Produkcja flot kołowych na rynek rosyjski i europejski

Produkcja torów i kół odbywa się na nowoczesnym urządzeniu sterowanym komputerowo. Spawanie odbywa się w atmosferze obojętnego argonu z automatyczną kontrolą temperatury. Aby uzyskać wysokiej jakości punkt zgrzewania, metal jest podgrzewany do określonej temperatury, a następnie spawany i wyżarzany w tej temperaturze. Kontrola wyrobów gotowych odbywa się również za pomocą urządzeń pomiarowych. Metoda obróbki cieplnej służy do zapewnienia niezbędnej wytrzymałości i przedłużenia żywotności części. W fazie produkcji wykorzystywane są materiały, które posiadają niezbędne właściwości poprawiające właściwości produktów. Produkty przed sprzedażą przechodzą kilka testów weryfikacyjnych pod kątem wytrzymałości i niezawodności. Jednocześnie proces produkcji jest w pełni zautomatyzowany. Prawie wszystkie operacje wykonywane są bez interwencji człowieka. Gwarantuje to niezawodność i wysoki poziom wydajności produkcji.

Ustawienia i funkcje Wartość
Funkcje Т 3183-001-01124336-2013
Odległość między wewnętrznymi bocznymi powierzchniami tarcz koła, mm
Różnica odległości między wewnętrznymi bocznymi powierzchniami zestawów kołowych jest definiowana jako różnica między maksymalną i minimalną odległością mierzoną w czterech punktach w dwóch wzajemnie prostopadłych płaszczyznach. więcej niż 1,5
Nie ma już różnicy w średnicach kół w kole, które toczy się na parze kół
Nie ma dużej różnicy w odległości od końców elementów podnoszących osi do wewnętrznych powierzchni bocznych tarcz kół po obu stronach kolumny koła
Odchylenie od wyrównania rolek kół względem osi głównej powierzchni, nic więcej
Łożyska końcowe Przednia pokrywa łożyska: M211B1 i 3 śruby M24 lub M211B2 i 4 śruby M20
Zużycie materiału (waga) kg
Zużycie materiału bez maźnic kg
Tolerancja zużycia materiałów ±5%

Teraz zadzwoń do RV2SH-957-G

купить колесную пару РВ2Ш-957-ГFlota kołowa jest ważną częścią pociągu pasażerskiego, ponieważ główny ładunek spada, gdy samochód jest w ruchu. Od odpowiedniego doboru rozstawu kół zależy nie tylko komfort podczas podróży, ale również niezawodność całego pociągu. Koła są częścią podwozia i pełnią funkcję wspierającą. Produkty te występują w postaci felg stalowych. Montowane są na osi. Potencjalni nabywcy mogą zobaczyć na naszej stronie jak wygląda rozstaw osi KP NONK RV2SH 4701-09.00.05.100 RV2SH-G. W takim przypadku obraz służy wyłącznie celom informacyjnym, a dodatkowe informacje można uzyskać od menedżerów. W tym celu skontaktuj się z nimi telefonicznie lub złóż zapytanie na stronie. Doświadczony personel doradzi przy wyborze kompletu opon i pomoże w zamówieniu produktu. Transmash ceni swoją reputację, dlatego staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swojej pracy. Zapewniają to atrakcyjne ceny i jakość usług.

 

Jak zamówić zestawy kołowe RV2SH-957-G bez maźnic

Komplet opon NONK możesz zakupić korzystając z formularza kontaktowego na stronie internetowej firmy, który zawiera warunki, cenę i czas dostawy towaru. Aby złożyć zamówienie, należy złożyć zamówienie ze strony internetowej z numerem telefonu, wybranymi opcjami i numerem produktu. Istnieje również możliwość wysłania zapytania e-mailem. Lub zadzwoń do nas

td@td-rus.com

Cena floty kołowej jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ zależy od typu i producenta auta. Nie ma ograniczeń co do ilości gotowych produktów – zestaw rowerów można zamówić bezpośrednio u producenta. Duże firmy przemysłowe i małe organizacje współpracują z nami, aby kupować wysokiej jakości floty samochodów ciężarowych po niskich cenach. Opony RV2DSH-014-G są dostarczane w każdym regionie Rosji. Produkty transportowane są na specjalnych platformach, co pozwala im zabezpieczyć je przed uszkodzeniem podczas transportu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать обратный звонок

  Имя

  Телефон

  E-mail

  Сообщение

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ×

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   ×