Currently set to Index
Currently set to Follow
wheelsets RV2SH-957-G
Manufacturing of wheelsets RV2SH-957-G
колесни парки RV2SH-957-G
Производство на колесни парки RV2SH-957-G

Společnost “Transmash” vám dává do pozornosti dvojkolí “RV2SH-Shp-957-G”, která jsou vyrobena z kovu získaného z ocelárny. Dvojkolí RV2SH-957-G se vyrábí podle TU 3183-079-44297774-2013 a podle projektové dokumentace 4701-09.00.05.100 (verze 4701-09.00.05.100 a 4701-09.00.05.100-01).

Navrženo pro použití v podvozcích nákladních vozů s nápravovým zatížením na kolejích 25 tf a konstrukční rychlostí 120 km / h, určeno pro železnice s rozchodem 1520 mm.

заказать колесную пару РВ2Ш-957-ГTyto výrobky jsou vyráběny na moderním zařízení metodou válcování za tepla. Kvalita hotového výrobku je potvrzena certifikací. Všechny kovové výrobky jsou vytvářeny podle vysoce přesných výkresů, takže výrobky mají vysokou rozměrovou přesnost. V tomto případě zahrnuje výroba produktů kompletní zpracování vnitřních povrchů válcových vřeteníků, vnitřních pásů, hřebenů, bez broušení nebo s částečným broušením. Veškeré zpracovatelské práce jsou prováděny na vysoce přesných zařízeních. Výrobky mají všechny potřebné dokumenty o shodě, které potvrzují shodu se stanovenými normami kvality, jakož i technické specifikace. Objednávky objednávek jsou označeny mnoha podniky autoopravárenství, což dokazuje spolehlivost a vysokou kvalitu produktů.

Výroba dvojkolí pro ruský a evropský trh

Výroba dvojkolí a pojezdových kol se provádí na moderním počítačem řízeném zařízení. Svařování se provádí v atmosféře inertního argonového plynu s automatickou regulací teploty. Pro vytvoření vysoce kvalitního bodu svaru se kov zahřeje na určitou teplotu, poté se svaří a při teplotě se žíhá. Kontrola hotových výrobků se také provádí pomocí měřicích přístrojů. Aby byla zajištěna potřebná pevnost a prodloužena životnost součásti, používá se metoda tepelného zpracování. Ve výrobní fázi se také používají materiály, které mají nezbytné vlastnosti pro zlepšení vlastností výrobků. Před uvedením do prodeje procházejí výrobky několika ověřovacími testy na pevnost a spolehlivost. Současně je výrobní proces plně automatizovaný. Téměř všechny operace jsou prováděny bez lidského zásahu. To zajišťuje spolehlivost a vysokou úroveň efektivity výroby.

 

Nastavení a funkce Hodnota
Funkce TU 3183-001-01124336-2013
Vzdálenost mezi vnitřními bočními povrchy disků kol, mm mm 1440
Rozdíl ve vzdálenosti mezi vnitřními bočními povrchy dvojic kol je definován jako rozdíl mezi maximální a minimální vzdáleností měřenou ve čtyřech bodech ve dvou vzájemně kolmých rovinách. mm více než 1,5
Rozdíl v průměrech kol podél kruhu valícího se na dvojici kol již není mm 1.0
Ve vzdálenostech od konců částí zvedání nápravy k vnitřním bočním plochám disků kol na jedné a druhé straně dvojkolí není velký rozdíl mm 3.0
Odchylka od souososti valivých kruhů kol vzhledem k ose hlavní plochy, nic víc mm 1.0
Koncová ložiska Kryt předního ložiska: М211В1 a 3 šrouby M24 nebo М211В2 a 4 šrouby M20
Spotřeba materiálu (hmotnost) kg 1326
Spotřeba materiálu bez nápravových skříní kg 1240
Tolerance ke spotřebě materiálu ±5%

Sada kol RV2SH-957-G

купить колесную пару РВ2Ш-957-ГDvojkolí je důležitou součástí osobního vlaku, protože hlavní náklad padá, když se vůz pohybuje. Na správném výběru dvojkolí závisí nejen pohodlí během cesty, ale také spolehlivost celého vlaku. Kola jsou součástí podvozku a plní nosnou funkci. Tyto výrobky jsou ve formě ocelových kol. Jsou namontovány na nápravě. Potenciální kupující mohou na našich webových stránkách vidět, jak se dvojkolí KP NONK RV2SH 4701-09.00.05.100 podobá RV2SH-G. V tomto případě je obrázek pouze pro informační účely a další informace lze získat od manažerů. Chcete -li to provést, kontaktujte je telefonicky nebo zanechte požadavek na webových stránkách. Zkušený personál vám poradí s výběrem sady pneumatik a pomůže vám produkt objednat. Transmash si cení své pověsti, proto se snažíme zajistit, aby naši zákazníci byli se svou prací spokojeni. To je zajištěno atraktivními cenami a kvalitními službami.

 

Jak objednat dvojkolí RV2SH-957-G bez nápravových skříní

Sadu pneumatik NONK můžete zakoupit pomocí kontaktního formuláře na webových stránkách společnosti, který obsahuje podmínky, cenu a dodací lhůtu zboží. Chcete -li objednat, musíte z webu odeslat žádost s uvedením telefonního čísla, vybrané možnosti a čísla produktu. Je také možné zaslat žádost e -mailem. Nebo nám zavolejte

td@td-rus.com

Cena dvojkolí je tvořena individuálně pro každého zákazníka, protože závisí na typu a výrobci vozu. Počet hotových výrobků není ničím omezen – sadu kol si můžete objednat přímo od výrobce. Velké průmyslové podniky i malé organizace s námi spolupracují na nákupu vysoce kvalitních dvojkolí pro nákladní automobily za nízké ceny. Pneumatiky RV2DSH-014-G jsou dodávány do jakékoli oblasti Ruska. Výrobky jsou přepravovány na speciálních platformách, což jim umožňuje chránit je při přepravě před poškozením.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Заказать обратный звонок

  Имя

  Телефон

  E-mail

  Сообщение

  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  ×

   [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

   ×